Analiza/ Genc Burimi: Vuçiç si Putini, agresorë që pretendojnë se i kanë agresuar. Dhe sa do vazhdojë kjo farsë?

Nga Genc Burimi Sulmi i pastër terrorist dhe vrastar serb dje ndaj forcave të rendit të Kosovës që shokoi dhe mobilizoi mbarë mediat në botë u gjykua nga autoritetet më të larta të Serbisë, si përgjegjësi e Prishtinës. Terroristë të armatosur deri në dhembe, të pajisur me mjete të blinduara hapin zjarr brenda territorit të […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts