Anita uron Ramushin për ditëlindje: Faleminderit për burrin që je, vazhdoj të mendoj që jam dhurata më e bukur

Politikani kosovar, Ramush Haradinaj, feston këtë të mërkurë ditëlindjen. Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK) ka lindur më 3 korrik të vitit 1968 në Deçan dhe sot ka mbushur 56 vite jetë. Atij me këtë rast i është bërë një dedikim special nga partnerja e tij, spikerja e lajmeve, Anita Muçaj- Haradinaj. Çifti […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts