Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj kurorëzojnë dashurinë në Toskana, zbulohen ftesat e veçanta të dasmës

arbana osmani dhe eduart grishaj kurorezojne dashurine ne toskana zbulohen ftesat e vecanta te dasmes
arbana osmani dhe eduart grishaj kurorezojne dashurine ne toskana zbulohen ftesat e vecanta te dasmes

Eduart Grishaj dhe Arbana Osmani do të kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë në 17 qershor, në Toskana të Italisë.

Pak ditë më parë Grishaj tha se kishin zgjedhur Toskanën pasi për ata të dy është një nga vendet e tyre të preferuara. Çifti tha se do të bëjnë një ceremoni me rrethin e tyre më të ngushtë, ndërkohë për detajet është kujdesur Arbana.

Pjesë e rëndësishme e këtyre detajeve janë padyshim ftesat e dasmës, të cilat ajo ka zgjedhur që të jenë të thjeshta, por me mesazhe kuptimplotë.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts