Ardi Veliu jep dorëheqjen, largohet nga drejtimi i Agjencisë së Mbikëqyrjes Policore

ardi veliu jep doreheqjen largohet nga drejtimi i agjencise se mbikeqyrjes policore
ardi veliu jep doreheqjen largohet nga drejtimi i agjencise se mbikeqyrjes policore

Ardi Veliu do të largohet nga drejtimi i Agjencisë së Mbikëqyrjes Policore, duke dhënë dorëheqjen nga ky institucion.

Burime për BalkanWeb bëjnë me dije se Veliu ka zhvilluar sot një mbledhje me vartësit e tij, të cilëve u ka bërë me dije largimin e tij nga AMP.

Ende nuk dihet arsyeja për largimin e tij, apo kush do ta pasojë Veliun në këtë detyrë.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts