“Arenë” e përplasjes me armë mes terroristëve dhe policisë së Kosovë/ Pas kontrolleve, rruga për në Banjskë vazhdon të jetë e bllokuar

Rruga që të çon në fshatin Banjskë të Zveçanit vazhdon të jetë e bllokuar nga Policia e Kosovës. Më 24 shtator, në këtë fshat Policia është përleshur me një grup të armatosur dhe për pasojë ka mbetur i vrarë një zyrtar policor dhe tre sulmues. Zëvendësdrejtori i Policisë për rajonin e Veriut, Veton Elshani, i […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts