Arrestimi i Radoiçiç, SHBA pro Kosovës: Sulmi, i koordinuar dhe i planifikuar mirë, autorët para drejtësisë!

Departamenti amerikan i Shtetit thotë e dinë se sulmi i 24 shtatorit në Banjskë të Zveçanit ishte “i koordinuar dhe i planifikuar mirë”. Zëvendëszëdhënësi i Departamentit amerikan të Shtetit, Vedant Patel u pyet në një konferencë për media për arrestimin e Milan Radoiçiçit të martën dhe nëse ka për të thënë diçka rreth kësaj. “Ne […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts