Arrestohen dy zyrtarë ukrainas që po bënin komplot për të eliminuar presidentin Zelensky! SBU: Kërkuan “ekzekutues” vullnetarë mes truprojave të tij që ta merrnin peng dhe ta vrisnin

arrestohen dy zyrtare ukrainas qe po benin komplot per te eliminuar presidentin zelensky sbu kerkuan ekzekutues vullnetare mes truprojave te tij qe ta merrnin peng dhe ta vrisnin
arrestohen dy zyrtare ukrainas qe po benin komplot per te eliminuar presidentin zelensky sbu kerkuan ekzekutues vullnetare mes truprojave te tij qe ta merrnin peng dhe ta vrisnin

Adresa: Rr.”Panorama” (prapa shkolles “Harry Fultz”). Nd.3, H.14, Ap.3, Njesia bashkiake nr.9, Kodi postar 1016, Tirane.

Website: www.panorama.com.al
NIPT: K22112005E

Për reklama në gazeta “Panorama”, të kontaktoni te:
Sekretaria: 042403207
Agjente Marketingu
Erinda Topi: 0688019400

Privacy Policy
Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts