Arrestohen katër persona në Kosovë, policia konfiskon rreth 4 mijë euro dhe mbi 7 kg drogë

Policia e Kosovës ka njoftuar të enjten se në dy raste të ndara kanë konfiskuara lëndë narkotike heroinë, kokainë dhe marihuanë si dhe ka arrestuar katër persona të dyshuar. Sipas njoftimit, këto operacione policore kanë parandaluar qarkullimin transit të narkotikëve nëpër Republikën e Kosovës e njëkohësisht edhe mundësimin e shfrytëzimit për konsumim të brendshëm. Në […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts