Arrestohet 19-vjeçari në Durrës… i vodhi të atit 5 lopë

Policia e Durrësit ka vënë në pranga një 19-vjeçar, pasi dyshohet se ka vjedhur 5 krerë lopë të babait të tij.

I riu me inicialet F. K.,  është ndaluar në Manzë, teksa sipas policisë dyshohet se më datë 23.06.2023, i ka vjedhur babait të tij, 5 krerë lopë.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Shkallës së Parë së Juridiksionit të Përgjithshëm Durrës, për veprime të mëtejshme.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts