Arrestohet 49-vjeçari në Durrës, hodhi inerte në vijën bregdetare

arrestohet 49 vjecari ne durres hodhi inerte ne vijen bregdetare
arrestohet 49 vjecari ne durres hodhi inerte ne vijen bregdetare

Policia në Durrës ka arrestuar një 49-vjeçar, pasi dyshohet se ka hedhur inerte në vijën bregdetare,

Burri ka hedhur inertet në vijën bregdetare pranë lagjes 7 në Durrës.

Njoftimi i policisë:

Specialistët për Hetimin e Krimeve të  Komisariatit të Policisë Durrës arrestuan në flagrancë shtetasin D. Sh., 49 vjeç, banues në lagjen nr. 7 Durrës, pasi ka hedhur inerte në vijën bregdetare, në lagjen nr. 1, Durrës.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts