Asambleja Kombëtare e PS-së prej më shumë se 4 orësh, ç’po ndodh në mbledhjen me dyer të mbyllura?!  

Asambleja Kombëtare e PS do të ketë një tjetër mbledhje më 16 Mars.

Gazetari Ergys Gjençaj bën me dije për BalkanWeb se asambleja e 16 Marsit do zhvillohet në Durrës.

Kujtojmë se mbledhja me dyer të mbyllura e Asamblesë së PS vijon prej më shumë se 4 orësh.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts