Asgjësimi i mbi 4 mijë bimëve narkotike, Ministri Balla përshëndet operacionin anti-kanabis: Të shtojmë ritmin, më shumë goditje të tilla

asgjesimi i mbi 4 mije bimeve narkotike ministri balla pershendet operacionin anti kanabis te shtojme ritmin me shume goditje te tilla
asgjesimi i mbi 4 mije bimeve narkotike ministri balla pershendet operacionin anti kanabis te shtojme ritmin me shume goditje te tilla

Ministri i Brendshëm Taulant Balla ka përgëzuar operacionin anti-kanabis që u zhvillua gjatë ditës së sotme, ku janë asgjesuar mbi 4000 bimë kanabisi.

Ministri Balla është shprehur se operacione të tilla do të jenë më të shpeshta.

“Përgëzime Policisë së Shtetit për operacionin anti-kanabis gjatë ditës së sotme në Tropojë, Vau i Dejës, Pukë etj, ku u asgjësuan mbi 4000 bimë kanabisi. Të shtojmë ritmin dhe të kemi më shumë goditje si këto”.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts