Asnjë humbje jete në Kosovë, 10 raste të reja nga COVID-19 në 24 orët e fundit

KOSOVA

Kosova ka regjistruar 10 raste të reja me COVID-19 në 24 orët e fundit. Ndërkohë në 24 orët e fundit nuk ka pasur asnjë viktimë.

Prej ditësh Kosova nuk ka më asnjë të vdekur ndërkohë 12 pacientë së fundmi janë shëruar .

Në gjithë territorin janë ende 165 raste aktive me virus teksa shifrat vijojnë të jenë në rënie.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *