Asnjë viktimë në Kosovë, në 24 orët e fundit identifikohen 10 raste të reja me koronavirus

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë identifikuar 10 raste të reja me koronavirus nga 2, 981 teste të kryera.

Sipas Ministrisë së Shëndetësisë në Kosovë nuk është regjistruar asnjë viktimë nga COVID, ndërsa në 24 orë janë shëruar 14 qytetarë, duke e çuar numrin e përgjithshëm të të shëruave në 157, 882 persona.

Sakaq në total numri i rasteve aktive është 324.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.