Atentat 50-vjeçarit shqiptar në Selanik, ishte në kafe me autorin, çfarë ndodhi pasi u futën në mjetet e tyre

Një atentat i ndodhur në mes të Selanikut i ka marrë jetën një 50-vjeçari shqiptar. Mediat greke bëjnë me dije se viktima dhe autori, (ky i fundit nuk dihet nëse është me origjinë shqiptare), kanë qenë në kafe fillimisht së bashku.

Më pas ata janë larguar me dy makina të ndryshme, por gjatë rrugës në afërsi të një karburanti, shqiptari ka zbritur nga mjeti, ndërsa autori nga makina e tij në lëvizje, e ka qëlluar.

Plumbi i marrë në shpatull ka rezultuar fatal për 50-vjeçarin. Sakaq policia ka nisur hetimet ndërsa po bëhet krehja e zonës për kapjen e autorit.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts