Atentat mafioz në Itali, i riu qëllohet për vdekje, një tjetër në gjendje të rëndë

Një atentat mafioz ka ndodhur pasditen e sotme në Itali.  Një  i ri ka humbur jetën në Messina i goditur nga të shtënat me armë zjarri teksa ishte në një motoçikletë, ndërsa një person tjetër është plagosur rëndë.

Viktima quhej Giovanni Portugal dhe ishte 31 vjeç. Vrasja ndodhi në via Edoardo Morabito, në lagjen Camaro.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.