Atentat në derë të shtëpisë reperit të njohur amerikan, ndërron jetë 22-vjeçari

atentat ne dere te shtepise reperit te njohur amerikan nderron jete 22 vjecari
atentat ne dere te shtepise reperit te njohur amerikan nderron jete 22 vjecari

Është qëlluar për vdekje reperi 22-vjeçar amerikan, TDott Woo. Sipas policisë, i riu është qëlluar jashtë shtëpisë së tij në Brooklyn dhe ka marrë plagë në kokë e gjunjë.

Reperi u transportua me urgjencë në Qendrën Mjekësore Spitalore, ku u konstatua i vdekur.
22-vjeçari ishte mik me reperin e njohur Pop Smoke, i cili gjithashtu ndërroi jetë si pasojë e një sulmi me armë më 19 shkurt 2020.
Mediat britanike raportojnë se Dobson u vra disa orë pasi nënshkroi një marrëveshje me “Million Dollar Records”, e cila u bë publike nga një postim që bëri në Instagram labeli diskografik.

Labeli konfirmoi edhe vdekjen e Dobson duke ndarë homazhe për të në faqen zyrtare në Instagram, së bashku me fotot e reperit.
“Është një nder të mbetem miku juaj deri në momentet e tua të fundit. Kujtimet e juaja do të mbeten gjithmonë me ne, pavarësisht se ku shkojmë dhe çfarë bëjmë. U prehsh në paqe. #LongLiveTdott. Vetëm dije se trashëgimia e jote do të jetojë gjithmonë, nga e qeshura e jote deri te kërcimi që bëjnë të gjithë në mbarë botën”, thuhet në mesazh.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts