Atentati në Kavajë, Arjan Gosa qëllohet për vdekje në një lokal, dalin pamjet e para nga vendi i ngjarjes (VIDEO)

Një persona ka mbetur i vrarë me plumb në kokë në një lokal në Kavajë. “BalkanWeb” sjell pamjet e para nga vendi i ngjarjes. Siç shihet edhe nga video në lokal është vendosur perimetri i sigurisë, ndërsa policia ka rrethuar zonën.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts