Atentati në Krujë/ Policia kontrolle në banesat e tre personazhet e njohura të botës së krimit (EMRAT)

Zbardhen të tjera detaje në lidhje me kontrollet në tre banesa që ka ushtruar sot policia, pas sulmit në Larushkë të Krujës, ku një i riu u vra dhe u plagosën dy nipërit e tij.

Ngjarja ndodhi mbrëmë në banesën e Gentjan Bejtjas, ku mbeti i vrarë Ramazan Sino.

Gazetarja Klodiana Lala ka raportuar për BalkanWeb se policia ka ushtruar kontrolle në banesat e Durim Bamit, Valet Bamit dhe Marklen Hakes.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts