Atentati në Larushk ndaj Bejtjas, policia ‘përmbys’ shtëpinë e të fortit të Niklës

atentati ne larushk ndaj bejtjas policia permbys shtepine e te fortit te nikles
atentati ne larushk ndaj bejtjas policia permbys shtepine e te fortit te nikles

Atentati ndaj Gentian Bejtjas në Larushk ku mbeti i vrarë kunati i tij Ramazan Sino dhe u plagosën dy fëmijët e mitur të Bejtjas, dërgon sërish policinë në Nikël. Lajmi konfirmohet për BalkanWeb nga gazetarja Klodiana Lala.

Dje forcat speciale kanë kontrolluar sërish shtëpinë e Valter Bamit, i arrestuar për armëmbajtje pa leje, por i dyshuar  për masakrën.

Bami ka deklaruar se ka armën sportive me leje, e cila nuk është gjetur. Sakaq policia ka shkuar për ta sekuestruara dhe gjetur edhe prova të tjera.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts