Autori zbriti nga motori dhe i hodhi makinës shishe benzine me molotov, zbardhet dëshmia e pronarit të ‘Audi’-it: Debate me disa persona, por…

autori zbriti nga motori dhe i hodhi makines shishe benzine me molotov zbardhet deshmia e pronarit te audi it debate me disa persona por
autori zbriti nga motori dhe i hodhi makines shishe benzine me molotov zbardhet deshmia e pronarit te audi it debate me disa persona por

Zbardhen të tjera detaje rreth ngjarjes në Shkodër, ku një makine i është vënë zjarri dhe ka shpërthyer në flakë.

Gazetari Senad Nikshiqi raporton për BalkanWeb, nga kamerat e sigurisë u vu re një person që ka ardhur në vendin e ngjarjes me motor dhe ka hedhur një shishe me benzinë molotov dhe ka ndodhur shpërthimi. Po ashtu mësohet se Bledar Freskina, pronar i “Audi”-it, rezulton të ketë në pronësi dhe një lokal në Shkodër.

Pronari i automjetit ka deklaruar për policinë se nuk e ka idenë se kush janë autorët e vendosjes se molotovit, ndërsa është shprehur se ka patur disa debate të vogla me disa persona të ndryshëm, por nuk ka dhënë emra konkret duke thënë se nuk ka dyshime.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts