Avokatët e ish-Presidentit Hashim Thaçi paralajmërojnë tërheqjen nga mbrojtja e tij, shkak mospagesa

Ekipi mbështetës i përbërë nga Gregory Kehoe, Joe Reeder, Greenberg Legal Associates dhe anëtarët e kësaj kompanie, kanë kërkuar të tërhiqen nga mbrojtja e ish-presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, në rastin e tij në Gjykatën Speciale. Si arsyetim në kërkesë është përmendur moskryerja e obligimeve ndaj tyre. “Thaçi nuk ka përmbushur detyrimin ndaj Gregory Kehoe, […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts