Babai i shqetësuar denoncon në polici: Më ka humbur vajza 16-vjeçare

babai i shqetesuar denoncon ne polici me ka humbur vajza 16 vjecare
babai i shqetesuar denoncon ne polici me ka humbur vajza 16 vjecare

Një shtetas me inicialet V.I në fshatin Kaninë të Vlorës ka kallëzuar në polici se vajza e tij 16 vjeçe është larguar nga banesa.

V.I tha në komisariat se vajza e tij e mitur është larguar nga banesa që më datë 16.03.2024.

“Në ambientet e Komisariatit të Policisë Vlorë është paraqitur shtetasi V. I., banues në fshatin Kaninë, i cili ka kallëzuar se prej datës 16.03.2024, është larguar nga banesa, vajza e tij 16-vjeçe. Punohet për gjetjen e saj”, njofton policia e Vlorës.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts