Balla në Abu Dhabi takon zv kryeministrin e Emiratave të Bashkuara: Diskutojmë për forcimin e bashkëpunimit

balla ne abu dhabi takon zv kryeministrin e emiratave te bashkuara diskutojme per forcimin e bashkepunimit
balla ne abu dhabi takon zv kryeministrin e emiratave te bashkuara diskutojme per forcimin e bashkepunimit

Ministri i Brendshëm Taulant Balla ka mbërritur në Abu Dhabi, ku pritet të takohet me zv kryeministrin dhe ministrin e Brendshëm të Emirateve të Bashkuara Arabe, Saif Bin Zayed Al Nayan.

Balla shprehet se me Zayed Al Nyan do të bisedojë për forcimin e bashkëpunimit dy palësh.

Postimi i ministrit të Brendshëm Taulant Balla:

Abu Dhabi – I nderuar nga mikpritja e Zëvendës Kryeministrit dhe Ministrit të Brendshëm të Emirateve të Bashkuara Arabe Saif Bin Zayed Al Nayan, me të cilin do të diskutojmë mbi forcimin e bashkëpunimit

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts