Balla shpreh ngushëllimet për ndarjen nga jeta të babait të Kadri Veselit: U prehtë në paqe!

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Taulant Balla, i ka shprehur sot ngushëllimet për ndarjen nga jeta të Fazli Veselit, babait të Kadri Veselit.

Përmes një postimi në rrjetin social facebook Balla i shpreh ngushëllimet familjes së ish-Kryetarit të Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli për ndarjen nga jeta të babait të tij bacës Fazli!

“Ngushëllime familjes së ish-Kryetarit të Kuvendit të Kosovës mikut tim Kadri Veseli për ndarjen nga jeta të babait të tij bacës Fazli! U prehtë në paqe!”, shkruan Balla.

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *