Balla takim me ambasadorin e Mbretërisë së Vendeve të Ulëta: Bashkëpunimin në luftën kundër krimit të organizuar

Ministri i Brendshëm, Taulant Balla zhvilloi një takim me Ambasadorin e Mbretërisë së Vendeve të Ulëta Reinout Vos.

Gjatë takimit Balla dhe Reinout Vos diskutuan mbi bashkëpunimin shumëplanësh me agjencitë ligjzbatuese hollandeze në luftën kundër krimit të organizuar.

Një temë tjetër dskutimi gjatë takimit ishte dhe mundësia e marrjes së ekspertizës në fushën e sigurisë publike.

Postimi i ministrit Balla:

???????????????????? Mirëprita në një takim Ambasadorin e Mbretërisë së Vendeve të Ulëta Reinout Vos. Bashkëpunim shumëplanësh me agjencitë ligjzbatuese hollandeze në luftën kundër krimit të organizuar si dhe mbi mundësitë e marrjes së ekspertizës në fushën e sigurisë publike.

  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts