Banesa e ministres në Kosovë bie pre e vjedhjes, zyrtarja e lartë përballet me një nga autorët

Ministres së Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë, Rozeta Hajdari, i është grabitur banesa mëngjesin e së dielës, ku i janë marrë sende me vlerë. Lajmi është bërë publik nga autoritetet 24 orë me vonesë dhe theksohet se rasti është përcaktuar “Vjedhje e rëndë”. “Ankuesja femër kosovare ka informuar se persona të panjohur kanë depërtuar në banesën […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts