“Banorët t’i vendosin kokë diskutimit”/ Arbri i keqardhur nga debati mes Rikes dhe Ilnisës, Ori: O Meri, je bërë yll sot

banoret ti vendosin koke diskutimit arbri i keqardhur nga debati mes rikes dhe ilnises ori o meri je bere yll sot

23:24 – 16.01.2024

Banorët t’i vendosin kokë diskutimit/ Arbri i keqardhur nga debati mes Rikes dhe Ilnisës, Ori: O Meri, je bërë yll sot

banoret ti vendosin koke diskutimit arbri i keqardhur nga debati mes rikes dhe ilnises ori o meri je bere yll sot
banoret ti vendosin koke diskutimit arbri i keqardhur nga debati mes rikes dhe ilnises ori o meri je bere yll sot

Arbri ka komentuar situatën krijuar në shtëpi pas debatit mes Ilnisës dhe Rikes.

I keqardhur nga ai nivel diskutimi mes gocave, Arbri është shprehur se do të ishte mirë që banorët të mos binin në të tilla nivele dhe t’i vendosnin një kokë muhabetit.

Nga ana tjetër, Ori ka marrë pak kohë për të komplimentuar Merin.

Arbri: Për hir të vërtetës ndihem keq kur shoh vajzat që debatojnë. Mua më pëlqejnë diskutimet që realisht kanë arsye për çfarë diskutohet apo debatohet. Shyqyr Zotit që kjo bisedë që nuk kishte element të rëndësishëm për t’u diskutuar përfundoi sepse pash Riken dhe mendova se e hëngri. Do të më vite keq sepse unë dua që diskutime që banorët bëjnë t’i nxjerrin kokë dhe realisht nuk ka një arsye në këtë diskutim që përfundoi nga të dy palët me diskutime të njëpasnjëshme.

Unë do të doja që banorët brenda shtëpisë ta shfrytëzonin kohën e tyre.

Ori: O Meri pleqëria është e vetmja mënyrë që gjeta për të mos vdekur i ri. Je bërë yll sot.

Ledjon: Meri më beso që sot dukesh më re bukur se kurrë.

Burimi informacionit @top-channel.tv: Lexo me shume ne : Bota Sot News www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts