Barazuan ndaj Besës, flet Mërgjyshi: Më gëzon rezultati, Korabi nuk e njeh humbjen dhe kjo na shërbeu për…

Artan Mërgjyshi i kënaqet barazimit dhe sidomos për formën se si rrodhi ndeshja. “Më shumë nga gjithçka, më gëzon rezultati. Ekipi nuk e njeh humbjen dhe kjo na shërben për moralin në vazhdimësi.

Mergjyshi

Luajtëm më shumë në 45 minutat e dyta dhe kjo falë tërheqjes së Besës. Nuk u dorëzuam dhe kërkuam e besuam deri në fund. Ia arritëm dhe përballë një ekipi si verdhezinjtë e mbi të gjitha në transfertë, gjykoj se është një rezultat mjaft pozitiv”, tha tekniku i Korabit.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *