Barcelona kërkon ta heqë, PSG futet në garë për “të padëshiruarin”
E ardhmja e Osman Dembelesë është e paqartë, por e sigurt është që ai nuk do të jetë një lojtar i Barcelonës. Katalanasit duan ta shesin 24 vjeçarin dhe për të në garë ka hyrë një kandidat surprizë.

DEMBELE

PSG-ja është e interesuar për lojtarin, por duhet të paguaj rreth 18 milionë paund për të. Kanë mbetur pak orë nga përfundimi i merkatos dhe parisienët duhet të veprojnë shpejt nëse duan të afrojnë sulmuesin.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com