Bardhi “i rrëmben” puthjen e parë në buzë Sarës, moment romantik mes çiftit në dhomën e rrëfimit

23:26 – 06.02.2024

Bardhi “i rrëmben” puthjen e parë në buzë Sarës, moment romantik mes çiftit në dhomën e rrëfimit

bardhi i rremben puthjen e pare ne buze sares moment romantik mes ciftit ne dhomen e rrefimit
bardhi i rremben puthjen e pare ne buze sares moment romantik mes ciftit ne dhomen e rrefimit

Sara dhe Bardhi përjetuan një moment romantik mes njëri-tjetrit, teksa të dy ata u thirrën në dhomën e rrëfimit.

Teksa panë një klip me momentet e tyre më të bukura, Bardhi arriti “t’i rrëmbente” puthjen e parë në buzë Sarës.

Një moment vërtet romantik mes çiftit, të cilët bënë të lumtur dhe pjesën tjetër të banorëve, të cilët po e ndiqnin nga dhoma e ndenjes.

Burimi informacionit @top-channel.tv: Lexo me shume ne : Bota Sot News www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts