Bardhi njofton mbledhjen nesër të grupit parlamentar të PD, ja mesazhi për demokratët

bardhi njofton mbledhjen neser te grupit parlamentar te pd ja mesazhi per demokratet
bardhi njofton mbledhjen neser te grupit parlamentar te pd ja mesazhi per demokratet

Gazment Bardhi mbledh nesër grupin Parlamentar të Partisë Demokratike.

Demokrati mësohet se iu ka dërguar një mesazh kolegëve të tij se mbledhja do të mbahet në orën 13:00.

“Nesër, e enjte, në orën 13:00 do të zhvillojmë mbledhjen e Grupit Parlamentar në sallën e grupit në Kryesinë e Kuvendit. Ju falenderoj!”, thuhet në mesazhin e Bardhit.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts