Basha e zbulon për herë të parë, ja çfarë po gatuante në videon e postuar nga Aurela në Instagram

SHPËRNDAJE

Kryetari i PD, Lulzim Basha ka shuar kureshtjen për videon e postuar nga e shoqja Aurela në Instagram duke treguar për herë të parë se çfarë po gatuante atë natë.
Gjatë një pikniku me të rinjtë e Elbasanit tha me batuta se po gatuante mëlçi.

Pa e zgjatur shumë se kemi ardhur për piknik jo për miting dhe si duket më presin dhe detyra të veçanta siç është skuqja e salsiçeve në zgarë. Jo s’qenkam aq dobët se s’kam qenë duke skuqur salsiçe atë natë. Meqë do ta dish kam qenë duke skuqur mëlçi pule”, – tha Basha duke iu përgjigjur batutave të të rinjve.

Te lidhuraBurimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.