Basha feston ditëlindjen e 33-të të PD në Pallatin e Kongreseve, i bashkohen Topi dhe Rexhep Uka

Kryetari i PD-së Lulzim Basha feston sot 33-vjetorin e themelimit të Partisë Demokratike.

Nga pamjet e siguruara nga gazetari Osman Stafa për BalkanWeb shihet që prezent ka qenë edhe ish-presidenti Bamir Topi dhe Rexhep Uka. Kujtojmë se Uka është themelues i PD, ish-ministër si dhe ish-deputet i Partisë Demokratike.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts