Basha fton kundërshtarët politik në debat: T’i diskutojmë propozimet tona, e dimë që do dilni pa këpucë fare, por…

basha fton kundershtaret politik ne debat ti diskutojme propozimet tona e dime qe do dilni pa kepuce fare por

Kryetari i PD zyrtare, Lulzim Basha teksa ka prezantuar programin e forcës politike që ai drejton i ka ftuar kundërshtarët politik që të debatojnë për programin e tij.

lulzim basha

Basha u shpreh se propozimet e programit të PD do ti diskutojnë me grupet e interesit, me kritiket, duke ftuar edhe kundërshtarët politikë.

“Propozimet tona do ti debatojmë me shtresat dhe grupet e interesit, me viktimat e shumta të korrupsionit 11 vjecar të Edi Ramës, me skeptikët, madje edhe me kundërshtarët politik, sot nga kjo platformë i bëj ftesën dhe i hedh dorashkën çdo kundërshtari politik të debatojë me ne propozimet tona, zgjidhjet tona për Shqipërinë që meriton më shumë. Por ne  dimë, që cdo debat do ti nxjerrë ata jo me këpucë të kuqe, por pa këpucë fare”, tha ndër të tjera Basha.

NDIQE LIVE “PANORAMA TV” <!–

–> © Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts