Basha mbledh sot Këshillin Kombëtar, ja propozimet për sekretarin e përgjithshëm dhe nënkryetarë të PD

basha mbledh sot keshillin kombetar ja propozimet per sekretarin e pergjithshem dhe nenkryetare te pd
basha mbledh sot keshillin kombetar ja propozimet per sekretarin e pergjithshem dhe nenkryetare te pd

TIRANË

Kreu i PD-së Lulzim Basha mbledh sot Këshillin Kombëtar, ku pritet të merren disa vendime të rëndësishme.

Gazetari Osman Stafa raportoi për “BalkanWeb” se përveç se do të konstituohet, Këshilli Kombëtar do të zgjidhë edhe Sekretarin e Përgjithshëm, nënkryetarët, sekretariatet dhe kryesinë e PD-së.

Sipas burimeve flitet që Enkelejd Alibeaj do të zëvendësoje Gazment Bardhin. Ndërsa për nënkryetarë përfliten emrat e Roland Bejkos dhe Flutura Açkës.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts