Basha përjashtoi Bardhin nga PD, Berisha: Lulzim brava lexon mesazhet e Taulant Ballës, i marrë peng nga kjo qeveri

basha perjashtoi bardhin nga pd berisha lulzim brava lexon mesazhet e taulant balles i marre peng nga kjo qeveri
basha perjashtoi bardhin nga pd berisha lulzim brava lexon mesazhet e taulant balles i marre peng nga kjo qeveri

TIRANË

Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë sot dhe një koment për përjashtimin e Gazment Bardhit nga Partia Demokratike. Ai vijoi akuzat ndaj Bashës, duke e cilësuar të marrë peng nga qeveria.

“Lulzim brava për të mos përdorur një term tjetër nuk bën gjë tjetër veçse lexon mesazhet apo fletushkat e Taulant Ballës. Është një i keqpërdorur, nuk ka asnjë lloj vlere. Gjërat po kthjellohen rreth një personi që është i marrë peng në disa forma nga kjo qeveri”, tha ai.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts