Basha vijon turin e takimeve me mbështetësit e tij, sot ndalet në Kurbin

Kryetari i PD, Lulzim Basha, ka vijuar edhe këtë javë takimet me mbështetësit e tij tij në kuadër të turit në të gjithë Shqipërinë.

Basha do ta ndajë ditën e sotme me qytetarët e Kurbinit ku do të zhvillojë takime të shumta. Axhendën e takimeve e ka nisur me një kafe mëngjesi me disa qytetarë e pjesëtarë të strukturave të PD në këtë degë.

“Mirëmëngjes nga Kurbini”, – shkruan Basha në rrjetet sociale krahas fotove të postuara.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts