Basha vijon turin, sot në Laprakë, takime e biseda me qytetarët

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, sot ka zgjedhur Njësinë 11 për të vijuar turin e tij të takimeve.

Basha që në mëngjes ka qenë më zonën e vjetër të Laprakës, ku ka pasur biseda e takime me qytetarë të ndryshë si dhe ka konsumuar kafen e mëngjesit me disa prej tyre.

“Mirëmëngjes nga Lapraka ☀️✌️”, -shkruan Basha në Facebook.

  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts