Bashkëpunim pas 25 prillit?/ Rama i përgjigjet Bashës: Shqiptarët duan bashkim! Po pse vallë janë më të rëndësishëm për ty Saliu dhe Iliri se sa…Kryeministri Edi Rama i përgjigjet liderit të opozitës, Lulzim Basha, duke theksuar se shqiptarët duan bashkim.

rama-basha

Rama pyet Bashën se pse për të janë më të rëndësishëm Sali Berisha dhe Ilir Meta, ndërsa shton se duhet lënë pas politika e vjetër e konfliktit deri në absurd.

Kryeministri Rama ne Twitter:

Po pse vallë janë më të rëndësishëm për ty Saliu dhe Iliri se sa Shqipëria Lulëzim?! Shqiptarët duan bashkim, duan që ne të gjithë të punojmë për ta dhe ekonominë e tyre përtej pandemisë, duke e lënë pas politikën e vjetër të sherrit, dasisë, konfliktit deri në absurd! Pse ti jo?

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.