BASTET/ Sot sfida Poloni-Shqipëri, shihni sa kuotohet fitorja e kuqezinjve

Janë zbardhur edhe koeficientet e sfidës Poloni-Shqipëri, që do të luhet sot në Varshavë me start në orën 20:45.

Shqiperia festa e golit

Kombëtarja polake është dukshëm favorite në letër përballë kuqezinjve tanë, pasi fitorja e tyre kuotohet vetëm 1.50.

NdĂ«rsa triumfi kuqezi kuotohet 6.50, barazimi 4.20 dhe kĂ«to koeficiente tregojnĂ« se ShqipĂ«ria duhet tĂ« japĂ« veçse maksimumin pĂ«rballĂ« polakĂ«ve.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *