Basti “pikant” mes Rozës dhe Romeos, pse shkaktoi të qeshura hyrja e Fatjon Kuqarit?

basti pikant mes rozes dhe romeos pse shkaktoi te qeshura hyrja e fatjon kuqarit

22:11 – 16.01.2024

Basti pikant mes Rozës dhe Romeos, pse shkaktoi të qeshura hyrja e Fatjon Kuqarit?

basti pikant mes rozes dhe romeos pse shkaktoi te qeshura hyrja e fatjon kuqarit
basti pikant mes rozes dhe romeos pse shkaktoi te qeshura hyrja e fatjon kuqarit

Një bast është vendosur në shtëpinë e ‘Big Brother VIP’ mes Romeos dhe Rozës.

Nëse humbiste bastin e vënë, nëse sonte do të hynin apo jo banorë të rinj, Roza do të flinte me djalin e parë që do të hynte.

Nga rrjedha e programit, banori i parë që u fut ishte Fatjon Kuqari, gjë që ka sjellë të qeshura mes banorëve. Nuk dihet nëse Roza do ta zbatoj apo jo bastin.

Fatjon: Unë shoh shumë ëndrra dhe kam frikë nga vetja,

Romeo: Çuni i parë që hyn do të fle me atë që humbet bastin.

Rike: I bie që Roza humbi bastin dhe fle me Fatjonin.

Fatjon: Unë nuk jam objekt, jam njeri.

Banorët: Pse e vure bastin?

Burimi informacionit @top-channel.tv: Lexo me shume ne : Bota Sot News www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts