Bazat serbe në kufi me Kosovën në “formë patkoi”/ Policia kosovare armatoset për të…

Përpara se policia kosovare të fillojë patrullimin e saj në kufirin me Serbinë, ata e ngarkojnë makinën me armatim: “AK-47” janë të lidhur në pjesën e pasme të ulëseve të veturës, pistoletat poshtë këmbëve dhe dronët dhe jelekët antiplumbë të mbushur në bagazhin e Land Rover. Ky është tani protokoll standard në një nga kufijtë […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts