“BE dhe SHBA ta formojnë një Gjykatë Speciale”, Albin Kurti: Sulmin në Banjskë e organizoi ministri serb i Mbrojtjes, terroristët po fshihen në…

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti përmes një postimi në rrjetet sociale është shprehur se sulmin terrorist në Banjskë të Zveçanit e ka organizuar Klani i NoviSadit, me në krye ministrin serb të Mbrojtjes, Millosh Vuçeviç. Kurti u shpreh se Vuçeviç është miku më i afërt i vëllait të Presidentit të Serbisë, Andrej Vuçiç. Ai u […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts