Befason me deklaratën bashkëshortja e mbrojtësit të Romës: Kemi parë një UFO që ka kaluar përpara syve dhe…


Një rrëfim i bujshëm ka ardhur nga ana e bashkëshortes së mbrojtësit të Romës, Kris Smolling.

KR

Bashkëshortja e britanikut, Sem Smolling nëpërmjet një “Story” në rrjetin social në “Instagram” ka shkruajtur se në Xhamajkë që ndodhen për pushime kanë parë një UFO.

“Kemi parë një UFO që ka kaluar përpara nesh dhe është ngritur menjëherë në ajër dhe ka qëndruar për rreth një orë në qiell.”

196853305_625538721740462_1010648430368135288_n

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *