Begaj në Katedralen Ortodokse për Krishtlindjen. Janullatos: Të punojmë për përparimin e vendit tonë

begaj ne katedralen ortodokse per krishtlindjen janullatos te punojme per perparimin e vendit tone
begaj ne katedralen ortodokse per krishtlindjen janullatos te punojme per perparimin e vendit tone

Presidenti i Republikës, Bajram Begaj shkoi sot pranë Katedrales Ortodokse dhe asaj katolike për të uruar Krishtlindjen.

“Ne do të dëshirojmë të punojmë me të gjithë zemrën tonë për përparimin e vendit tonë me këtë frymë të Krishtlindjes”, tha kreu i Kishës Ortodokse, Anastaj Janullatos.

“Sot është një ditë e veçantë. Erdha këtu për t’i uruar hirësisë së tij këtë ditë të shenjtë. E falënderova për mesazhet që ka dhënë për rininë, durimin dhe shpresën. Të kenë sa më shumë gëzime, begati dhe paqe për të gjithë shqiptarët”, tha Begaj.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts