Belind Këlliçi nxjerr foton: Mjeku laborant premton punësime me kontrata 2-mujore, legalizime e çati shtëpish në KombinatKandidati për deputet i Partisë Demokratike, i renditur i 10-ti në listën e qarkut të Tiranës, Belind Këlliçi ka denoncuar dhënien e ryshfeteve në zonën e Kombinatit.

belind kellici

Në njëpostim në facebook, Këlliçi shkruan se mjeku laburant, Arjan Hamiti, njëkohësisht edhe këshilltar në Bashkinë Tiranë premton punësime me kontrata 2-mujore, legalizime e çati shtëpish.

Postimi i plotë:

Ky është Arjan Hamiti, mjek laburant dhe njëkohësisht këshilltar i Zari Erit në bashki. Në takime me banorë të Kombinatit, premton punësime me kontrata 2-mujore, legalizime e çati shtëpish. Premtime të përsëritura në 8 vjet që nuk pinë më ujë.

Jeni laborator mashtrimesh. Nuk më habit që Veliaj të ka këshilltar.

belind kellici

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.