Belsh, fillon numërimi/ Udhëheq kandidati i Bashkë Fitojmë

Ka nisur procesi i numërimit edhe në Belsh, ku nga 40 kuti në total, deri më tani është numëruar 1 kuti.

Sipas rezultateve paraprake nga KQZ, kandidati i Bashkë Fitojmë Bedri Qypi  ka marrë deri më tani 101 vota, ose 57.39 %.

Ndërkohë kandidati i PS, Arif Tafani ka marrë 75 vota ose 42.61 %.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Spread the love

Similar Posts