Bënte seks me nxënësit e saj të mitur, arrestohet mësuesja në Itali

Policia italiane arrestoi një mësuese të shkollës fillore 45-vjeçare për pornografi të mitur dhe shfrytëzim seksual të të miturve.

Mësuesja nga provinca e Barit joshte të miturit përmes rrjeteve sociale, ku punonte me pseudonimin “teto Martina”. Policia nisi një hetim pas denoncimit të prindërve që u alarmuan nga “sjellja e pazakontë e djemve”.

Është konstatuar se mësuesja ka sulmuar seksualisht të miturit që i ka çuar në lokalet B&B, ka regjistruar video me përmbajtje pornografike me disa prej tyre ose do të transmetojë aktin seksual “live”, me pjesëmarrjen e disa të miturve.

Mësuesja ndodhet në arrest shtëpie, ndërsa karabinierët po hetojnë nëse në çdo gjë kanë marrë pjesë edhe persona të tjerë përveç të identifikuarve deri më tani.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.