Beqaj në krye të grupit negociator të Shqipërisë me BE, Indrit Hoxha: Të gjithë presin që të arrestohet, Rama e gradon  

beqaj ne krye te grupit negociator te shqiperise me be indrit hoxha te gjithe presin qe te arrestohet rama e gradon
beqaj ne krye te grupit negociator te shqiperise me be indrit hoxha te gjithe presin qe te arrestohet rama e gradon

Indrit Hoxha, Sekretar për emigracionin te Rithemelimit, ka reaguar pas lajmit se Ilir Beqaj ka zëvendësuar Romina Kuko në përbërjen e grupit negociator për negociatat e Shqipërisë me BE.

Në një reagim të bërë në Facebook, ai shkruan se ndërsa të gjithë “presin që Beqaj të arrestohet për aferën e më të madhe korruptive, Rama e gradon kryenegociator me BE”.

“Kur te gjithe presim arrestim e Ilir Beqaj per nje nga aferat me te medhaja korruptive, Rama e gradon kryenegociator me BE!!!!”, shkruan ai.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts